GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Myszka Miki i Przyjaciele

Ocena gry:

7.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Myszka Miki i Przyjaciele (Mickey & Friends Photo Album) – Wszystkie dzieci zapraszamy do zabawy w komponowanie scenek zdjęciowych. Pewnie nie raz robiliście sobie fotki razem z przyjaciółmi, z kolegami w szkole, do legitymacji, z rodzinką przy okazji przeróżnych świąt i okoliczności. Takie wspólne zdjęcie to naprawdę fajna sprawa – można (i trzeba) się pięknie przyszykować, odpowiednio ustawić i uśmiechnąć – pstryk i gotowe.

Takie zdjęcie zobaczone po latach to naprawdę miła niespodzianka – dlatego warto robić zdjęcia (kiedy tylko macie ochotę).

Myszka Miki. W tej grze Myszka Miki zaprasza wszystkie dzieci do wspólnej zabawy w komponowanie zdjęć wraz z nim i jego przyjaciółmi. Może z wszystkich bohaterów Disneya najbardziej lubisz Myszkę Mini, a może Kaczora Donalda czy może zwariowanego pieska o imieniu Goofy? Wszystkie te postacie możesz pięknie komponować na zdjęciach w albumie Myszki Miki. Po prawej stronie dostępnych masz klika opcji jak obracanie, odbijanie czy skalowanie dzięki którym odpowiednio ustawisz wszystkich zainteresowanych.
Scenki. A zdjęcia możesz robić przeróżne wybierając jedną z kilku dostępnych scenek takich jak: centrum miasta, domek nad morzem, czy z łodzią w tle. Scenki przesuwasz klikając na rękę z paluchem (w prawo lub w lewo).

Sterujemy – myszką. Klikamy i nie puszczając przeciągamy postacie i odpowiednie gadżety na planszę aby powstała super fotka.

Miłej zabawy z fotkami, Myszką Miki i jego przyjaciółmi!
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Dekorowanki, Gry dla Dziewczyn, i Gry Znane Postacie

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn