GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Naleśniczki

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Naleśniczki (Happy Pankake) – które z Was drogie dzieci nie lubi pysznych naleśniczków, które przyrządzi mama lub babcia? Zapewne nieraz je jadłyście ze smakiem w formie omletów czy też zwykłych placków. Można je podać na wiele sposobów np. z marmoladą, czekoladą, bitą śmietaną czy owocami. Wszystkie one świetnie smakują i znikają jak przysłowiowe „świeże bułeczki”.
W tej grze mamy właśnie takie naleśniczki.
Naszym zadaniem jest je pięknie przyozdobić – wszystko zgodnie z zaleceniami, czyli wzorem, który mamy tuż obok. Przyozdabiamy czekoladkami, bananami, jagodami, polewą, bitą śmietaną, lodami i innymi smakowitościami. Chwytamy pierwszy składnik i umieszczamy go we właściwym miejscu, pozostałych już nie musimy chwytać bo pojawią się same. Wszystkie składniki kładziemy po kolei na wyznaczone miejsca – w podsumowaniu levelu za każdy dobrze położony składnik otrzymujemy ocenę: Perfect, Excelent, Good – oby jak najwięcej takich:) lub Miss, Bad – oby takich było jak najmniej;).

Play Game – aby zacząć grę.
Sterujemy myszką – przeciągamy odpowiednie składniki na naszego naleśniczka.

Co myślicie o tym, aby takie naleśniczki przygotować w domu? Oczywiście razem z kimś starszym, kto te naleśniczki upiecze, a Wy będziecie je mogły pięknie przyozdabiać tak jak w tej grze dla dzieci. Na pewno naleśniczki będą pięknie przyozdobione i pyszne.

Miłej zabawy i Smacznego! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Gotowanie

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn