GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Obiad u Pingwinka 2

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Obiad u Pingwinka 2 (Penguin Diner 2) – wracamy do pingwinkowej restauracji, gdzie znów czeka wielu wygłodniałych pingwinich klientów. Naszym zadaniem, jak w części pierwszej Obiad u Pingwinka jest jak najsprytniejsza obsługa przychodzących pingwinków. I tak: aby wykonać zadanie nasz obsługujący pingwinek musi obsłużyć odpowiednią liczbę gości. A jego zadaniem jest:
– posadzić klienta przy stoliku,
– zebrać zamówienie,
– gdy danie jest gotowe idziemy po nie i zanosimy klientowi.

Na wykonanie zadania mamy określony czas – informuje nas o tym zegar. Zadanie wykonamy jeśli dzienny utarg będzie co najmniej taki jak wyznaczony. Każdy level to jeden dzień restauracyjnej przygody w arktycznym klimacie.  Pisząc arktyczny klimat mam na myśli ten niesamowity zimowy klimat bieguna północnego, gdzie żyje nasz pingwinek. Wszystko w koło jest skute lodem, ze stołów zwisają sople lodu, a nasz pingwinek, aby być szybszym jeździ po restauracji na łyżwach – niezły widok prawda? Fajnie byłoby móc zjeść obiad w takim miejscu, pewnie byłoby trochę zimno, ale po zamówieniu pysznej, pożywanej i przede wszystkim gorącej zupki od razu byłoby lepiej. No ale póki co pomóżmy mu!

Play – aby rozpocząć grę,
Sterujemy – przy pomocy myszki.

Zobacz także gry:
Obiad u Pingwinka

Miłej pracy, a klientom smacznego! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dziewczyn, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Przygodowe, Gry Restauracja, Gry Strategiczne, Gry Symulacje, i Gry Zwierzęta

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn