GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Obiad u Pingwinka

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Obiad u Pingwinka (Penguin Diner) – Obiad w Pingwinkowej restauracji gdzie przygrywa grecka muzyczka w stylu Grek Zorba? Czemu nie! Zapraszamy już otwarte! Pomóż Panu Pingwinowi w prowadzeniu tej wspaniałej restauracji. Obsługuj gości i wykonuj zadania przypisane każdemu poziomowi gry. Pamiętaj, że gra jest na czas. Zobacz jak to jest mieć swoją własną restaurację i jak zarządzać biznesem, aby odnieść sukces.

Wciśnij Play – aby rozpocząć grę.
W tej grze zadaniem głównego bohatera – Pingwina Restauratora jest obsługa przychodzących klientów, także pingwinów. Aby wykonać zadanie nasz Pingwinek musi obsłużyć odpowiednią liczbę gości. A jego zadaniem jest:
– posadzić klienta przy stoliku – klikamy na klienta, następnie na stolik,
– zebrać zamówienie – klikamy i zamówienie jest w trakcie realizacji,
– gdy danie jest gotowe idziemy po nie i zanosimy klientowi.
Na wykonanie zadania mamy określony czas – informuje nas o tym zegar. Jeśli wykonamy zadanie, czyli dzienny utarg będzie co najmniej taki o jaki nas proszono, idziemy do następnego levelu – czyli kolejnego dnia pracy.

Rozwój. Za zarobione pieniążki możemy oczywiście rozwijać naszą restaurację, a dokładniej czynić ją bardziej przystępną dla klientów. Możemy np. – zakupić lepsze (szybsze) łyżwy, dzięki którym będziemy mogli szybciej obsługiwać gości; – zakupić fajny telewizor, aby nasi oczekujący goście się nie nudzili itd.. No to „jedziemy” z tym! Na łyżwach oczywiście…:)

Z pozdrowieniami i smacznego! BobiBobi

Jeśli podoba Ci się restauracja i jedzonko, podawane przez pingwinka to zobacz też: Obiad u Pingwinka 2 i Obiad u Małpki

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dziewczyn, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Przygodowe, Gry Restauracja, Gry Strategiczne, Gry Symulacje, i Gry Zwierzęta

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn