GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Ogień i Lód

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Ogień i Lód (Fire & Ice) – to gierka, w której raz jesteś gorący jak ogień, a raz zimny jak lód:). Wcielasz się w tych nierozłącznych bohaterów i starasz się pokonać wrogów stających na twej drodze, a tym samym jedną z wielu plansz. Sposób na pokonanie wroga to skok na jego głowę, jeśli wskoczymy na wielu wrogów przy jednym podskoku, czyli odbijemy się od głowy jednego wroga i wylądujemy na drugim punkty bonusowe będą nasze!

Oczywiście to, że jesteśmy raz ogniem, a raz lodem ma też znaczenie w broni. Będąc lodem strzelamy kulami lodu i zamarzamy przeciwników, natomiast ludek z ognia strzela kulami ognia i spala wroga. Obydwoje natomiast mogą również po prostu skoczyć na głowę przeciwnika. Gra jest na czas, który możesz kontrolować na środku u góry ekranu gry. W prawym górnym rogu jest informacja o zdobytych punktach, natomiast po lewej stronie mamy ilość życia. Kolejną zaletą poruszania się dwoma bohaterami jest to, że mamy do wykorzystania zarówno życie lodowego ludka, jak i ogniowego.

Warto zwrócić uwagę na piękną kolorystykę gry i te dziwaczne stworki, które są naszymi wrogami – prawda, że są niezwykłe?

Sterujemy – strzałkami:
w prawo – ruch w prawo,
w lewo – ruch w lewo,
w górę – skok,
Spacja – strzał.

Do dzieła! Powodzonka i nie dajcie się! BobiBobi trzyma kciuki! Jak zawsze!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Platformowe

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn