GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Owocowa Fantazja

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Owocowa Fantazja – to fajna zabawa dla maluchów – polecam ją szczególnie małym dzieciom, które uwielbiają owoce. Na planszy układamy własną kompozycję owocowo – ogrodową. Aby umieścić obiekt na planszy zaznaczamy go i przeciągamy myszką w odpowiednie miejsce. Aby usunąć zbędną rzecz z planszy zdejmujemy ją (zaznaczamy i przeciągamy) do kosza po prawej stronie na dole. Do wyboru mamy wiele elementów, czasami mogą Was one naprawdę zadziwić. Spodziewacie się małej truskawki, a tu ogromny truskawkowy domek!

Póki co widzicie puste pole gry – jakaś łączka z małym strumyczkiem przepływającym przez środek. Ale jeśli zaczniecie dekorować ją elementami znajdującymi się z prawej strony, przekonacie się, że możecie zmienić to puste pole w prawdziwą krainę pyszności. Każdy z Was chciałby na pewno odwiedzić takie miejsce, gdzie mieszkamy w truskawkowym domku a na podwórku rosną Nas rożki lodowe. A co powiecie na trochę kostek lodu zamiast kamieni w ogródku? Przytulić się do takiego kamyczka w upalny dzień to super sprawa. No więc uporządkujmy co jest do wyboru:
domek z winogrona, arbuza lub truskawki, domek w kształcie dzbanka, pokrojony arbuz, polewy czekoladowe, grzybki, mostek, rożki lodowe, słupki, biały płotek, stoliczek i krzesła, liście, kwiatki, kępka trawy, znak przystanku autobusowego, ławeczka, babeczki, cytryna lub kostki lodu.

Sterujemy – oczywiście myszką. Przeciągamy odpowiednie elementy na planszę i tam je odpowiednio ustawiamy.

Milutkiej zabawy! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Dekorowanki i Zabawy dla Dzieci

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn