GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Parka Zgadulanka

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Parka Zgadulanka – BobiBobi postanowił wybrać się na wczasy. Nie będą to jednak zwykłe wakacje, ale pełne niespodzianek. Będziemy znajdywać różne wakacyjne przedmioty w tej przygotowanej specjalnie dla dzieci grze pamięciowej, która polega na znalezieniu dwóch identycznych obrazków poprzez odsłanianie kolejnych. Obrazki te są ukryte – aby je odkryć trzeba na nie kliknąć. Na pokonanie każdej planszy masz określony czas, który odliczany jest na dole ekranu gry. Obok zegara widzicie również ruchy – czyli ilość kliknięć, których potrzebowaliście na znalezienie wszystkich par oraz najważniejsze punkty.

Im wyższy poziom, tym może być trudniej, ponieważ będzie więcej par do odnalezienia, ale spokojnie będziecie mieć przecież więcej czasu na poszukiwania. Obrazki, które znajdziecie na odwrocie kart mogą Was czasem zadziwić. Znajdziecie tam słoneczko, piłki, ale także podobiznę BobiBobi:).

Gry takie jak ta znane są jako memory, czyli gry, które pozwalają ćwiczyć Waszą pamięć. Zapamiętujemy gdzie jest ukryty jaki obrazek i jeśli później znajdziemy taki sam, z łatwością przypominamy sobie gdzie był taki sam obrazek. Im bardziej ćwiczymy naszą pamięć, tym więcej rzeczy możemy zapamiętać, ponieważ rozszerzamy nasze szare komórki. Pomaga to nie tylko w grach na mojej stronce, ale również w szkole i nauce.

W tą grę możecie zagrać nie tylko na komputerze, ale także na Waszym tablecie czy smartfonie.

Sterowanie – klikamy.

Życzę Wam Powodzenia! BobiBobi;)

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry BobiBobi, Gry Edukacyjne, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Pamięć, i Gry Pary

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn