GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Podwodne Błyskanie

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Podwodne Błyskanie (Johnny’s Deep Sea Snapshots) to gra przygodowo – zręcznościowa, w której jej bohater postanowił podjąć wyzwanie i dotrzeć do skarbu ukrytego na dnie morza. Aby jednak tam dotrzeć musi pokonać wiele przeszkód – na jego drodze stają: miny – które musi omijać, ryby, płaszczki, węgorze elektryczne i rekiny – które odstrasza swoją bronią, a bronią tą jest… aparat fotograficzny. Wystarczy błysnąć i morskie zwierzaki zmykają czym prędzej;).

Broń – aby uzyskać jak najlepszą siłę rażenia lampą błyskową musimy naładować baterie aparatu – klikamy i przytrzymujemy lewy przycisk myszki aż siła będzie wystarczająca, czyli w polu rażenia znajdzie się odpowiednia ilość wrogów, bonusów itd.. Z zasięgiem pola nie możemy jednak przesadzić ponieważ chwila nieuwagi wystarczy aby dopadła nas rybka lub coś innego – dotknięcie wystarczy abyśmy stracili niezbędną energię.
Gdy w nasz okrąg złapiemy bonus z literką B jak bomba, nastąpi wybuch i wszystkie znajdujące się w pobliżu wodne zwierzątka uciekną.
Energia – wskaźnik naszej energii znajduje się w prawym górnym rogu i jest on o tyle ważny, że jeśli zejdzie do zera to zakończymy grę. Energię zdobywamy łapiąć w krąg błyskowy bonus z literką E.
Levele czyli poziomy w grze są cztery. Wskaźnik postępu w poziomach pokazuje pasek postępu po lewej stronie – im głębiej płyniemy tym dalszy osiągamy poziom. Na końcu czeka na nas nagroda w postaci skarbu, ale nie tylko… Uważaj!

Sterowanie – przy pomocy myszki – klikamy i czekamy aż okrąg wokół nas będzie wystarczająco wielki.
Start – aby zacząć grę,

Powodzenia w zdobywaniu coraz to większych głębin!
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Przygodowe i Gry Zbieranie i Łapanie

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn