GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Pralnia

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Pralnia (Laundry Day) – wszystkie dzieci zapraszam do gry w pralnię! Ta zabawa to pralnia z prawdziwego zdarzenia, a my musimy pomóc jej prosperować i zadbać o jej rozwój. Wcielamy się w praczkę, czyli osobę odpowiedzialną za to, aby pranie było wyprane, wysuszone, a często też wyprasowane. Jak się już zapoznamy z podstawowymi czynnościami to gra nie jest taka trudna i z łatwością rozbudujemy nasz „czysty” biznes. Trzeba tylko działać szybko, a jak jest nawał ludzi opracować sobie plan jak najkrótszej drogi – żeby się za dużo nie nabiegać.

A jak wygląda taki typowy dzień w pralni? Już mówię:
– Przychodzi klient/-ka z koszem brudnych ubrań,
– Zbieramy zamówienie,
– Pierzemy, suszymy i prasujemy lub wykonujemy tylko jedną lub dwie z tych czynności,
– Jeśli mamy za dużo pracy możemy odłożyć kosz z ubraniami na później,
– Prawdziwe Prasowanie! Chwytamy żelazko i prasujemy aż ubranie będzie równiutko wyprasowane.

Naszą pralnię możemy pięknie rozbudować: dołożyć lepszych i szybszych pralek, suszarek, kupić lepsze żelazko, wymienić podłogę, ladę, kasę itd… W każdym dniu pracy musimy zarobić odpowiednią ilość kasy, a zarobione pieniążki inwestujemy.

Życzę Wam samych czystych ubranek! BobiBobi

* Pralnia Chemiczna – Co to takiego? Pewnie nie raz Wasi rodzice lub Wy sami byliście w tzw. pralni chemicznej. Nazywa się ona tak dlatego, że polega na czyszczeniu na sucho a jako rozpuszczalnik stosuje się różnego rodzaju związki chemiczne. Metoda ta stosowana jest do ubrań i materiałów, które w zwykłej pralce – przy użyciu wody i detergentów – mogłyby ulec zniszczeniu.

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Symulacje

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn