GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Princess Maker

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Princess Maker – Jeśli do tej pory zdarzało wam się zazdrościć twórcom bajek ich fantazji, wizji i możliwości tworzenia nowych postaci, to czas skończyć żale i zrobić właśnie to, co oni. Stworzyć własną królewnę.

Oczywiście nikt tu nie wyciąga kartki i ołówka i nie mówi „rysuj”. Początki powinny być łatwiejsze i przyjemne. Czas więc na zabawę i kreowanie za jednym zamachem. Podstawy . Czas na eksperymenty z wyobraźnią. Jaki kolor skóry pasuje do Twojej wizji? Czy włosy, oczy i inne elementy pasują do siebie i tworzą spójną całość? Jeśli nie masz pomysłu to może zacznij od znanych już księżniczek. A może gdyby zmieszać różne postacie? Od jednej zapożyczyć fryzurę, a od innej usta? Kombinuj, bo tu jest to dozwolone a nawet wskazane. W każdej chwili możesz zmienić decyzję i wygląd postaci. Nie zapomnij wybrać sukni. A jak to wszystko zrobić? Po prostu klikaj, aż uznasz, że oto przed Tobą stoi Twoja ulubiona albo zupełnie nowa i wyjątkowa, bo Twoja własna księżniczka.

Sterowanie – palcem (tablet) lub myszką (komputer),

Udanej zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dziewczyn, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Ubieranki, i Zabawy dla Dzieci

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn