GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Produkujemy Miodek

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Produkujemy Miodek – gdy zbliża się szkoła wiadomo, że potrzebne nam będą przybory, zeszyty no przede wszystkim książki.. Tak też było u naszej bohaterki o imieniu Kirsten – jej szkoła potrzebuje więcej książek, dlatego też Kirsten wpadła na pomysł, aby sprzedawać miód, a za zarobione pieniążki dokupić książek. Mhm.. zobaczmy co wyjdzie z tego słodkiego interesu – myślę, że wszystko będzie dobrze, zwłaszcza gdy my przyłożymy starań:)..
Więc tak – zadanie wydaje się być proste: zasadzić i wyhodować kwiatki, zaprosić pszczółki – one zrobią swoje:) i miodek gotowy. Jednak nie do końca tak jest ponieważ nasza bohaterka, przyjmuje coraz to różne zlecenia od przychodzących klientów. A wszystkim miodowym wyzwaniom czasami ciężko podołać.

Start – aby rozpocząć grę, (Show the Tutorial? Yes / No – myślę że Yes, ponieważ tutorial nauczy nas co po kolei robić),

Instrukcja. W lewym górnym rogu mamy zamówienia – najeżdżamy myszką aby dowiedzieć się jakie są wymagania klienta: ile słojów miodu i jakiego. Gdy już znamy tą informację bierzemy odpowiednie nasionka kwiatów (klikamy odpowiednią kolor sakiewki) i gdy mamy go już w ręku idziemy posiać kwiaty. A jak wiadomo roślinki do życia potrzebują nie tylko ziemi i słoneczka, ale także wody. Idziemy więc do pompy wodnej i napełniamy konewkę – następnie gdy jest pełna bierzemy ją w rękę i podlewamy nasze zasiewy. Te rosną szybko jak na drożdżach o czym natychmiast dowiadują się „skrzydlate robotnice” – zapylają kwiecie i wracają do swego mieszkanka czyli pasieki gdzie wytwarzają miodek. Chwilę czekamy, miodek się pojawia, my go kładziemy do odpowiedniego koszyka. Na koniec gdy mamy odpowiednią ilość słojów zamówionego miodu klikamy na zamówienie w lewym górnym rogu i sprzedajemy. Na nasze konto wędrują wtedy pieniążki Cash.
Saving – w każdym levelu musimy zdobyć wymaganą ilość pieniędzy, aby przejść dalej,
Sterujemy – myszką.

Miłej zabawy! Dużo słodkości! BobiBobi 🙁

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Symulacje

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn