GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Przygoda Kopciuszka

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Przygoda Kopciuszka (Cinderella Story) – Przenieście się do krainy baśni, przygotujcie się na bal i świetnie się bawcie!

Jak zapewne wiecie z bajki, Kopciuszek ma bardzo dobre serce i zawsze stara się chronić mniejszych i słabszych od siebie. Zwłaszcza, jeśli są naprawdę bardzo malutcy! W tej grze macie okazję poznać niesamowite osobistości ze świata bajek: Dobrą Wróżkę Chrzestną, Robin Hooda (który zabierał bogatym i dawał biednym), piękną Roszpunkę oraz (oczywiście) Księcia z bajki! Wspólnie pomogą wam przygotować się na najważniejsze wydarzenie w Królestwie, jakim jest COROCZNY BAL! Spieszcie się, bo jeszcze wiele zostało do zrobienia: zmywanie naczyń, zamiana dyni w powóz, odszukanie szklanych pantofelków… na szczęście te wszystkie rzeczy to przecież sama przyjemność! Strzeżcie się jednak, ponieważ chodzą słuchy, że zła czarownica i jej pomocnicy zamierzają złożyć małą wizytę w Królestwie…
W tej grze przygotujcie się na świetną zabawę w magicznym świecie, w którym spotkacie niezwykłe osobistości, a eliksiry wyciągną was z największej opresji.

Sterujemy – myszką.

Super Zabawy życzy Wam BB

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dziewczyn, Gry MMO, Gry Multiplayery, i Gry Symulacje

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn