GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Purrfect Pet Shop

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Purrfect Pet Shop – w grze wcielamy się w rolę pracownika sklepu zoologicznego i naszym zadaniem jest obsłużyć klienta sprawnie i zgodnie z jego wymaganiem. Musimy wysłuchać sugestii klientów odnośnie wymagań jakie zwierzątko odpowiada ich gustom i takie też musimy im dać. Korzystanie z większej liczby podpowiedzi będzie miało ujemny wpływ na zdobycz punktową. Dlatego im szybciej dobierzemy zwierzątko do osoby tym lepiej.

Należy jednak pamiętać, że zwierzaki muszą być w doskonałej kondycji i zadbane – musimy więc o nie odpowiednio pielęgnować. Zwierzaki muszą być np. nakarmione, wyleczone i napojone.

Na początku w grze zapoznajemy się z tutorialem – instrukcją, która powie nam co i jak.

Next – klikamy, gdy zaliczymy level,

Sterujemy – przy pomocy myszki – gdy chcemy dać zwierzaka klientowi najpierw klikamy na klienta, a następnie na odpowiedniego zwierzaka,

A Wy kupowaliście kiedyś zwierzaka w sklepie zoologicznym? Ja miałem kiedyś ślicznego chomiczka z takiego sklepu, a innym razem kupiłem rybki. Jeśli jednak chcecie kupić pieska lub kotka dobrym wyjściem jest udanie się do schroniska i przygarnięcie bezdomnego zwierzaka, które będzie Wam za to niezmiernie wdzięczne.

Zadbaj o zwierzaczki jak tylko potrafisz… Powodzonka! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Symulacje i Gry Zwierzęta

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn