GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Randki Księżniczek Disney’a

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Randki Księżniczek Disney’a (Disney Princesses Matchmaking) – Poszukiwanie prawdziwej miłości może być przez różne sprawy utrudnione. Nie każda dziewczyna odnajduje tego idealnego i jedynego chłopaka tak od razu. Niektóre z nich muszą wcześniej spotkać różne osoby na swojej drodze. Ale randki, jak to randki, z reguły są przyjemne.

Dlatego nasze księżniczki postanowiły chodzić na randki i na spotkania. A nuż to będzie własnie ten. A jeśli nawet nie, to przynajmniej pozna się nowe osoby. Taki plan ma Harley, które chce pomóc księżniczkom przygotować się na ich randki. Czeka ją sporo pracy, bo w kolejce po pomoc stoją: Ariel, Elsa, Anna, Bella, Merida, Cinderella, Śnieżka i Roszpunka. Każda z nich jest urocza i piękna ale na wieczorne spotkanie chcą wyglądać wyjątkowo. Można to uzyskać korzystając z szerokiego wyboru fryzur, ubrań i dodatków. Zajmij się nimi po kolei.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

 

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dziewczyn, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Pielęgnacja, Gry Ubieranki, i Gry Znane Postacie

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn