GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Roszpunka Zimową Porą

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Roszpunka Zimową Porą (Rapunzels Frosty Photoshoot) – Roszpunka ma ferie zimowe. Jest to wspaniała wiadomość, bo przyda jej się trochę wolnego czasu aby przygotować się do świąt i skorzystać z zimowych atrakcji.

Roszpunka jest pełna energii i biega, to tu, to tam. Wszędzie, gdzie się znajdzie rozsiewa pozytywną energię i mnóstwo ciepła, mimo chłodnej temperatury. Tą energie pragnie przekazać innym i pokazać, że zimą można wspaniale się bawić. A skoro już mowa o zabawie, to warto to wszystko upamiętnić aby móc wspominać po latach. Dlatego Roszpunka nie rozstaje się z aparatem i pstryka fotki przy każdej okazji. Pomóż księżniczce przygotować się do tej sesji. Fajne widoki, przyjemne otoczenie i Roszpunka, która będzie ubrane w urocze i ciepłe rzeczy. A to zadanie należy do Ciebie. Wybieraj z pełnej szafy Roszpunki i stwórz dla niej zimowe stylizacje.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy  życzy BobiBobi!

 

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Boże Narodzenie, Gry Dekorowanki, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Ubieranki, i Gry Znane Postacie

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn