GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Run Ram Run!

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Run Ram Run! – baranek biegnie do swojej ukochanej, a wy tymczasem dopilnujcie, aby po drodze nic mu się nie stało. Gra jest przeznaczona dla również 2 graczy.

Ram to zakochany po uszy baranek, który swoją wybrankę poznał przez Internet. Nie wie, że jego ukochana wygląda troszkę inaczej niż na zdjęciu, dlatego pędzi do niej na złamanie karku… no cóż 🙂 Waszym zadaniem będzie doprowadzenie go do celu tej niebezpiecznej wyprawy i zebranie po drodze jak największej ilości monet. Za pomocą strzałek góra/dół przeskoczycie przepaści i wskoczycie na wyższe podesty, na których znajdują się złote pieniążki. Co ciekawe, gra jest przeznaczona także dla 2 graczy – wówczas na planszy pojawi się rywal Rama, który będzie jednocześnie z nim biegł po planszy. Wygra jednak tylko ten baranek, który zbierze więcej monet i pierwszy dobiegnie do owieczki. Sterowanie za pomocą strzałek lub klawiszy AWD.

Sterowanie klawiaturą

Udanej zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dwóch Graczy, Gry Platformowe, Gry Przygodowe, Gry Skakanie, Gry Zbieranie i Łapanie, Gry Zręcznościowe, i Gry Zwierzęta

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn