GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Sanki Tobogan

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Sanki Tobogan (Toboggan Jump) – Zima, śnieg i białe szaleństwo to jest to co dzieciaki kochają najbardziej gdy przychodzi czas zimowych ferii. Zagraj w Sanki Tobogan i weź udział w zimowych zawodach.

Zawody Czas Zacząć! Przenieś się w piękne górskie okolice aby nacieszyć oko pięknym, zimowym widokiem i poczuć klimat wspaniałej zabawy na śniegu i rywalizacji sportowej. Zobacz jaką frajdę przygotowali organizatorzy zimowiska dla najśmielszych wczasowiczów. Zadaniem naszych poszukiwaczy przygód jest zjechać w dół na czymś a’la sanki po oblodzonej zjeżdżalni i wykonać skok niczym niegdyś nasz wspaniały skoczek Adam Małysz. Jednak nie zawsze chodzi tu aby skoczyć jak najdalej. Czasami musimy wykazać się zdolnością przewidywania, zwłaszcza gdy trzeba po drodze pokonać przeszkodę w postaci obręczy lub (i to już jest lekka przesada, ale pamiętajmy że to tylko gra) płonącą obręcz – można poczuć się trochę jak w cyrku.

Sterowanie – jest bardzo, bardzo proste, bo tylko przy pomocy myszki. Klikamy na przycisk Go!i przy jego pomocy ustalamy moc, szybkość a tym samym długość skoku jaka będzie potrzebna do pokonania przeszkody i wylądowania na dole (niekoniecznie telemarkiem:)).

Wspaniałej frajdy na Śniegu! życzy Wam BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dzieci i Gry Sporty Zimowe

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn