GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Sklonowani

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Sklonowani (Leave Me a Clone) – to rodzaj takiej gry dla dzieci, jakiej jeszcze Wam nie prezentowałem – fantastyczna przygoda w której nie zabraknie biegania, skakania i logicznego myślenia.

Zaczynamy Przygodę! Pewnie nieraz już słyszałyście o tzw. klonowaniu czyli w dużym skrócie powstawaniu idealnej kopii z oryginału. Tak też jest w naszej grze – mamy tu przygodę w której nie poradzimy sobie sami. I tu właśnie z pomocą przychodzą nam nasze klony – a właściwie pseudo klony bo w odróżnieniu od nas te pozostają nieruchome tam gdzie je stworzymy. Klon powstaje gdy naciśniemySpację lub X. I tak np. gdy chcemy gdzieś wskoczyć, ale jest za wysoko to używamy klona jako schodka i już to co było niemożliwe staje się realne.
W każdym poziomie mamy pewną dostępną liczbę klonów i musimy się w niej wyrobić z „układaniem” drogi. Na swej drodze spotykamy bonusowe obręcze (w grze nazywają je gwiazdkami), które zbieramy i unikamy wrogów w postaci ognistych różowych ostrzy, które czasem są postaci płomyków, czasem ognistych kółek, a czasem do nas strzelają.
W kolejnych levelach poziom trudności wzrasta, dochodzą także nowe elementy jak zmiana grawitacji czy używanie przycisków itd.. Wszystko przed Wami! Jedno jest pewne w tej grze nie można się nudzić!

Sterowanie
– strzałki – biegamy i skaczemy,
– spacja / X – powstanie klona,
– literka C – usunięcie ostatniego powstałego klona,
– literka R – restart poziomu.

Super Zabawy z Klonami! życzy Wam BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Platformowe i Gry Przygodowe

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn