GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Słodkie Sny


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Słodkie Sny (Dreamy Adventure) – każdy z Was Drogie Dzieci na pewno nie raz marzył i śnił w nocy. Czasami zanim zaśniemy liczymy przysłowiowe barany i co się okazuje takie barany potem mogą nam się przyśnić.

<b>Spacer w Chmurach.</b> Nasze sny są czasami bardzo realistyczne, a czasami zupełnie oderwane od rzeczywistości. Czasem są niebezpieczne, a innym razem można się nieźle uśmiać. Ta sympatyczna dziewczynka zawsze ma jakiś sen. Często marzy o wakacjach lub odległych podróżach, ale to śni jej się teraz to już odjazd! Śni jej się, że jest ponad chmurami, wysoko w niebie i przeskakuje…nie, nie z chmurki na chmurkę, ale z kaczki na krowę, z krowy na koniczynkę, a z niej wprost do akwarium. O rany całkiem zwariowany sen! Po drodze zbiera gwiazdki. Pomóż jej przebrnąć całą drogę od początku do końca. Klikaj na ekran w odpowiednim momencie tak, aby dziewczynka przeskoczyła z jednego obiektu na drugi i nie spadła. W pierwszej planszy zdobądź 50 gwiazdek i przechodź do kolejnego! Baw się razem z dziewczynką podczas sennego marzenia.

Sterowanie – klikaj aby się przemieszczać.

Dobrej zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dziewczyn, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Skakanie, Gry Zbieranie i Łapanie, i Gry Zręcznościowe

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn