GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Super Mahjong 3D

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Super Mahjong 3D – Mahjong to bardzo stara ale nadal popularna gra. Można powiedzieć, że ta formuła się nie starzeje.A chyba nawet wręcz odwrotnie.

Ta popularna, wywodząca się z Chin, gra logiczna pojawia się bardzo często w coraz to nowszych odsłonach. Trenuje naszą spostrzegawczość. Bardzo często też trenowała naszą cierpliwość, dając czas do namysłu. Czasem bardzo długiego. Tym razem cierpliwość odpocznie za to refleks będzie brał czynny udział w grze. Super Mahjong 3D to nie tylko gra inna pod względem wizualnym. Co nieco zamieszano w samej grze. Podstawy są takie same. Usunąć klocki, poprzez kliknięcie w dwa takie same. I tak samo, klika się w te, które mają wolny bok. Nowością jest to, że w trakcie rozgrywki bloczki mogą zmienić kolor i tym samym być inaczej punktowane. Pojawiają się też super bloczki z możliwością usuwania większej ilości kostek. Mogą się pojawić i za chwilę zniknąć, dlatego warto mieć oczy szeroko otwarte. Jeśli nie uda się zaliczyć danego etapu od razu, można powrócić do niego i zmierzyć się od nowa.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer),

Udanej zabawy i powodzenia życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Logiczne, Gry Mahjong, Gry na Tableta i Smartfona, i Gry Puzzle

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn