GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Świąteczne Plany Barbie

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Świąteczne Plany Barbie (Barbie’s Holiday Plans) – To będą wyjątkowe święta na Barbie. Zaprosiła do siebie swojego ukochanego. Ken z radością przyjął zaproszenie i pojawi się na pewno na świątecznej kolacji.

Barbie ma sporo do załatwienia w związku z planowaną wspólną kolacją. Bardzo kocha swojego chłopaka i chciałaby mu dać jakiś prezent. Nie jest to łatwe, bo nie może się zdecydować. Zobacz, jakie pomysły ma Barbie i wybierz jeden z nich. To już cześć sukcesu. Teraz należy go ładnie zapakować i dodać odpowiedni bilecik. Poczuj klimat świąt i przejdź do ostatniego etapu przygotowań. Prezent gotowy, zapakowany a Barbie nadal nie przygotowana. Ostatnie zadanie polega na wybraniu dla Barbie stylizacji. Przejrzyj różne propozycje i stwórz z różnych elementów wyjątkową kreację. Wspólne święta, wspólnie spędzony czas. To wszystko jest w planach Barbie. Pomóż jej je zrealizować.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer),

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Boże Narodzenie, Gry dla Dziewczyn, Gry na Tableta i Smartfona, i Gry Znane Postacie

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn