GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Świąteczny Mahjong

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Świąteczny Mahjong (Christmas Mahjong) (czytaj madżong) – Nie ma to jak fajny bożonarodzeniowy mahjong w świąteczne popołudnie. Doskonała rozrywka umysłowa i dla dzieci i dla dorosłych w postaci gry Mahjong sprawi, że poczujesz prawdziwe święta – odpoczynek, relaks i rozrywka.

Zasady Gry pewnie są powszechnie znane wszystkim dzieciom, jednak w ramach przypomnienia powiem Wam, że w tej grze chodzi o to aby dwa jednakowe obrazki (klocki) i klikając na nie pozbyć się ich z planszy. Jednak nie jest to takie proste ponieważ nasze klocki możemy „naruszyć” tylko wtedy gdy ten ma co najmniej jedną z dwóch bocznych ścianek wolną (nie stykającą się z innymi klockami).

Fajne, kolorowe obrazki i całokształt Mahjonga sprawi, że przeniesiesz się gdzieś na daleki wschód do chin skąd pochodzi gra Mahjong, jednocześnie pozostając w tu w ciepłym domku, w świątecznej atmosferze.

Sterowanie – przy pomocy myszki. Klikamy na jeden obrazek, potem znajdujemy drugi taki sam i też na niego klikamy.

Życzę Wam Kochane Dzieci
Wesołych Świąt i Cudownej, Rodzinnej Atmosfery!
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Boże Narodzenie, Gry Logiczne, Gry Mahjong, Gry na Tableta i Smartfona, i Gry Pary

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn