GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Teddy Płetwonurek

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Teddy Płetwonurek (Teddy Goes Swimming) – Heh… ach ten Teddy..:) zachciało mu się nurkowania. Mało tego jeszcze chce pozbierać skarby z dna morza. A to jednak okazuje się wcale niełatwym zadaniem ponieważ czyha na niego sporo niebezpieczeństw. Teddy płynie w jedną stronę, a my nim strujemy tak aby zebrał monety i skarby jednocześnie omijając zbliżające się skały, zanieczyszczenia (butelki itd..) i stworki morskie (rybki z kolcami, węgorze elektryczne itd…).

W tej grze ważne jest, aby uważać na wyczerpujący się tlen – Oxygene. Jeśli zaczyna nam go brakować, musimy się na chwilę wynurzyć na powierzchnię.

Aby rozpocząć kliknij: PLAY,

Sterujemy klawiszami klawiatury:
w górę – płyniemy w górę,
w dół – ruch w dół,
w prawo – płyniemy szybciej,
w górę – płyniemy wolniej,

Uwaga! Mamy 3 życia – oznaczone jako główka Teddy’ego. Czasami może się nam trafić bonus w postaci dodatkowego życia. Pamiętajcie jednak, że w prawdziwym życiu nie mamy wielu żyć i nie możemy bez konsekwencji nurkować w niebezpiecznych miejscach i pływać bez opieki osoby dorosłej. W wodzie może nas złapać skurcz nogi i wtedy nawet jeśli świetnie pływamy, możemy mieć spore kłopoty. Dlatego zawsze nad wodą należy zachować ostrożność, a w naszej grze z Teddy’m Płetwonurkiem pozostaje się tylko dobrze bawić.

Miłego pływania i Powodzonka:) życzy wam BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Przygodowe i Gry Zbieranie i Łapanie

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn