GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Toastellia

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Toastellia – Biznes goni biznes i nie ma co czekać, gdy każdy łapie okazję. Złap i Ty i załóż własny Bar Kanapkowy. Taki trochę inny bo dokładniej rzecz ujmując, bierzemy się za tostowanie.

Jeśli stawiasz pierwsze kroki w biznesie Małej Gastronomii i obawiasz się swojego pierwszego dnia za ladą, to zapraszamy na małe szkolenie. Nauczysz się na nim, jak przyjmować zamówienia i na co zwracać uwagę. A warto patrzeć na kolejność nakładania warstw na tosta. Tej czynności nauczysz się w kolejnym etapie przeszkolenia. Jak przeszukiwać szafki z zapasami, jak usuwać kanapki, które zostały źle zrobione, co przecież może się zdarzyć każdemu początkującemu. No i oczywiście warto wiedzieć, jak długo je opiekać, jak podawać aby klient był zadowolony.  Z takim przeszkoleniem żadne tłumy łakomczuchów  nie powinny stanąć Ci na drodze do sukcesu i kariery.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dziewczyn, Gry Gotowanie, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Restauracja, Gry Symulacje, i Gry Zręcznościowe

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn