GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

W Kinie

Ocena gry:

9.67
/10 (liczba ocen:
3
)

W Kinie (Cinema Panic) – to gra symulacyjna dla dzieci, które lubią wyzwania gdzie zarabiamy pieniądze i rozwijamy swój własny biznes. A tym razem będzie to kinowa restauracja.

Popcorn, Cola, Nachos… i można zaczynać seans;). Taki lub podobny zestaw jedzeniowy to bardzo popularny trend w kinie. Dla niektórych widzów nie do zniesienia, jednak ja uważam, że wszystko ma swoje miejsce i na głośnym filmie akcji, komedii czy animowanym można jak najbardziej zajadać się kinowym smakołykami, jednak już gdy mamy film poważniejszy i spokojny to raczej staramy się unikać przysmaków, albo przynajmniej jeść cichutko. Psss.. Bo to w końcu kino i można komuś przeszkadzać.

A wracając do kina, tzn. do gry. Tu zajmujemy się swoim biznesem, którego akcja toczy się przed wejściem na salę kinową – pewnie nie raz korzystaliście z tego typu usług będąc w kinie. Wcielamy się w jedną z dwóch postaci dziewczynkę lub chłopca Jake i zaczynamy zabawę w restaurację. W każdym z leveli musimy zarobić odpowiednią liczbę ludzi i zarobić określoną ilość kasy, aby przejść dalej. Dbaj o to aby klienci byli zadowoleni dostarczając im posiłek lub napój jak najszybciej.

Sterowanie – klikaj na poszczególne elementy gry aby obsługiwać przychodzących klientów.

Zagraj też w podobną grę Box Office.

Powodzenia w prowadzeniu Kinowej Restauracji! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Restauracja, Gry Strategiczne, i Gry Symulacje

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn