GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

W Świecie Robotów

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

W Świecie Robotów (Little Wheel) – Drogie dzieci zanim zaproszę Was do gry opowiem Wam historyjkę, słuchajcie i czytajcie uważnie bo z tej przygodowej gry dla dzieci można wyciągnąć wiele wniosków na przyszłośćœ. Np. to jak ważna w życiu człowieka jest energia i co stałoby się gdyby jej brakło. Dlatego ponad wszelką wątpliwoœść warto ją oszczędzać.

„Kiedyś dawno temu był świat w którym żyły sobie Roboty – małe i duże, grube i chude, proste i bardziej skomplikowane, odpowiedzialne i beztroskie. Były pełne radości do życia i… energii – niezbędnej im do życia. Chodziły, biegały i współpracowały ze sobą np. pomagały sobie nawzajem w codziennym życiu i były dla siebie bardzo miłe.
Wszystko współgrało jak należy, ale do czasu… Otóż zdarzyła się rzecz niebywała – brakło energii! Stanęła wszelka elektryczność – zgasły lampy, stanęły pociągi, wysiadły komputery, komórki, radia, telewizory, pralki, lodówki i co najważniejsze wysiadły Roboty! Stanęły tak jak stały. Miasto ogarnął totalny bezwład i bezruch… Ile to potrwa? Nie wiadomo. Czy zdarzy się cud i wszystko wróci na właściwy tor?

Oj trwało to i trwało baardzo długo, ale to bardzo długo. Po około 10 tysiącach lat pewnego letniego popołudnia nadeszła burza. Podczas burzy jak wiemy następują wyładowania atmosferyczne (pioruny) i właśnie takie jedno uderzenie energii miało miejsce w jeden z masztów kontrolnych w robocim świecie. I stało się! W jednego z robotów jakby wstąpiła energia! Niestety robot „ożył” tylko trochę… „

Okazało się, że robot jest na tyle sprawny i „naładowany”, że chętnie ruszy w świat i poszuka awarii, jednak konieczna będzie mu nasza pomoc. Musimy tak pokierować naszego robota, aby ten trafił do tzw. Głównego Generatora Prądu i dosłownie „naprawił świat”.

Sterujemy – przy pomocy myszki, klikamy na przedmioty i staramy się wprawić je ruch.

Postaraj się! Świat Robotów jest w Twoich rękach!
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Szukaj i Klikaj

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn