GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Wielkanocna Układanka

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Wielkanocna Układanka (Easter Bunny Puzzle) – to rodzaj wielkanocnej gry dla dzieci w której układamy puzzle jaja, króliczki itd… Z tej gry najbardziej będą zadowolne małe dzieci. Do wypełnienia kilka różnych puzzlowych misji.

Święta Wielkanocne to czas, który spędzamy z rodziną. Siedzimy, rozmawiamy, jemy smakołyki przyszykowane przez nasze mamy czy babcie. A i tata czasem coś fajnego upichci. Na naszych stołach królują wtedy jajka – symbol Świąt Wielkanoc. Ale czy są one tylko po to, aby je zjeść?

Jajka wielkanocne, czyli pisanki to moja ulubiona świąteczna dekoracja. Można je zabarwić na różne kolory, zrobić na nich wyklejankę z kolorowego papieru, ugotować w płatkach z cebuli, a potem oskrobać wzorkami.  Można również owijać je bibułą lub kolorową nitką. Pomysłów jest naprawdę sporo. W tej grze zapraszam Was do wielkanocnej zabawy z pisankami w roli głównej. Chodzi o to, żeby przyozdobić jajka. Na dole ekranu gry widzicie kolorowe naklejki, kliknijcie na nie i trzymając wciśnięty przycisk myszki przeciągnijcie naklejkę w odpowiednie miejsce na pisance. Musicie odnaleźć ten sam wzorek i upuścić naklejkę na odpowiedniej części jajka. Czy uda Wam się dopasować wszystkie? Przy okazji może zainspirujecie się grą i sami przygotujecie jeszcze wielkanocne ozdoby.

Sterowanie – przy użyciu myszki lub palcem.

Wesołych Świąt Wielkanocnych Kochani!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dzieci, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Puzzle, Gry Układanki, i Gry Wielkanocne

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn