GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Zakochany Ślimaczek Bob

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
2
)

Zakochany Ślimaczek Bob (Snail Bob 5 – Love Story) – znacie gry dla dzieci ze Ślimaczkiem Bobem? Ta gra do kolejna część przygód Boba który tym razem walczy o swoją miłość.

Nic nie poradzisz na Miłość.. Ślimaczek choć jest małym stworzonkiem to ma takie same uczucia jak my. Odczuwa szczęście, smutek, radość, a nawet potrafi się zakochać. Zobacz kto będzie jego wybranką, a przede wszystkim pomóż mu dotrzeć na spotkanie z ukochaną. Trzymaj kciuki, aby jego miłość nie została odrzucona.Ślimaczek Bob spacerował po swojej polanie kiedy to zauważył plakat piosenkarki, która będzie występowała wkrótce w pobliskim lesie. Gdy spojrzał na jej zdjęcie na plakacie, zakochał się w momencie bez pamięci. Został trafiony strzałą amora i jego serce wypełniła miłość. Postanowił pójść na ten koncert i podbić jej serce. Założył gustowny, fioletowy kapelusz i ruszył w drogę pełną przeszkód i pułapek. Teraz potrzebuje Twojej pomocy, aby przejść wszystkie plansze.
Zbieraj gwiazdki i doprowadź Boba do wyjścia. Przy okazji możesz podziwiać wspaniały leśny krajobraz jaki na co dzień ma ślimaczek Bob. Piękne kwiaty, grzybki, promienie słońca zaglądające na polany. Tylko pozazdrościć. Mógłby stworzyć tutaj piękny dom ze swoją nową wybranką.

Sterowanie: klikamy myszką lub palcem.

Powodzenia! BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dziewczyn, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Przygodowe, Gry Snail Bob, i Gry Walentynki

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn