GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Zaślubiny Niny

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Zaślubiny Niny (Nina Wedding) – W takim dniu każdy ma prawo być lekko rozkojarzony i duchem nieobecny. Ślub i wesele to wydarzenie jedno na milion i na pewno każda Panna Młoda ma za sobą nieprzespaną noc.

Nina nie należy do wyjątków i po nieprzespanej nocy zorientowała się, że ślub już tuż tuż a ona nadal nie przygotowana. Na domiar złego, z tego całego stresu wyskoczyły na jej ślicznej buzi jakieś okropne pryszcze. Przydałoby się kosmetyczne pogotowie, ale że takie nie istnieje to trzeba Ninie pomóc. Przecież to taki ważny dla niej dzień. Nie ma, co panikować, tylko trzeba na spokojnie opanować sytuację. Wszystko, co jest nam do tego potrzebne leży w zasięgu ręki. Maseczki oczyszczające, nawilżające, wygadzające i odżywcze. Krem na wypryski, który cudownie je zlikwiduje. Pierwszy etap za nami. Czas na makijaż. Zaszalej, bo taka okazja drugi raz się Ninie nie przytrafi. Rzęsy, cienie na powieki, szminka a nawet kolorowe soczewki. Fryzura? A owszem. Może kok, albo luźne, modne spięcie na boku? Pora do salonu sukien. Najważniejsza suknie każdej kobiety musi być wyjątkowa, tak samo jak dodatki, welon i bukiet. I nareszcie razem. A gdzie? Wybierzcie przystrojenie, kwiaty i widok. Idealne tło, dla spełnionej miłości.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dziewczyn, Gry Makijaż, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Pielęgnacja, i Gry Symulacje

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn