GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Zawód: Zwrotniczy

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Zawód: Zwrotniczy (Switchman) – Zwrotniczy na kolei pełni bardzo odpowiedzialną rolę. Od niego zależy czy pociągi pośpieszne, towarowe czy lokomotywy wogóle pojadą i jakimi torami. Jego zadaniem jest także być bardzo uważnym, aby nie doszło do kolizji – pociągi muszą jechać po innych torach albo jeśli jadą po tych samych to muszą jechać w innym czasie.

Ta gra – symulacja bycia zwrotniczym dotyczy wielu punktów tzw. zwrotnic (w grze oznaczone białymi kółkami) gdzie będziemy „ustawiać” drogę.

Zapraszam wszystkie dzieci, które lubią pociągi, kolej, lokomotywy i wszystko co z tym tematem związane do tej wspaniałej gierki gdzie będziemy symulować działanie zwrotnic i przejazdy wielu pociągów. Naszym zadaniem jest tak ustawić zwrotnice aby pociąg spokojnie przejechał z miejsca oznaczonego strzałką początkową do miejsca ze strzałką końcową. Nasza misja na początku wydaje się być banalna, jednak z czasem gdy przejazdy stają się coraz bardziej skomplikowane i przybywa pociągów, w dodatku jadących w tym samym czasie – uhuhu już nie jest tak łatwo. Wtedy łatwo coś pomylić i nietrudno wyprowadzić pociąg gdzieś na złą drogę lub doprowadzić do wypadku. Ale wierzę, że tak nie będzie:). Zapraszam do tej doskonałej zabawy – symulacji jadących pociągów.

Sterujemy – przy pomocy myszki – klikamy na zwrotnicę aby zmienić kierunek jazdy.

Zagraj też w podobną grę na teblecie lub smartfonie: Zawód Zwrotniczy

Ja przyznam się Wam grałem w tą gierkę bardzo długo i bardzo mnie wciągnęła:).
Zatem teraz „KOLEJ” NA WAS:) Bawcie się dobrze! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Chłopców, Gry Logiczne, i Gry Zręcznościowe

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn