O BobiBobi czyli o mnie… :)

O stronie…

Serwis BobiBobi to bezpieczne i dobre zabawy i gry dla dzieci. Na tej stronie najmłodsi znajdą świetną rozrywkę skierowaną właśnie do nich. Ponadto serwis oferuje zabawy edukacyjne, ubieranki i malowanki oraz teledyski i karaoke, a także gry tematyczne takie jak: Wielkanocne, na Boże Narodzenie, na Walentynki, na Halloween, ubieranki dla dziewczynek, gry pieczenie, gotowanie, obsługa i opieka i wiele innych… Przede wszystkim warto jednak podkreślić, że nie znajdziemy tutaj żadnej przemocy, gdyż każda gra jest specjalnie przeglądana i testowana pod kątem dziecka. O tym, że tak jest świadczą komentarze i e-maile, które przesyłają BobiBobiemu zadowoleni rodzice oraz sami (ci najmłodsi) użytkownicy:).
Rodzice bez obaw mogą zostawić swoje pociechy na tej stronie ponieważ nad dobrym imieniem serwisu czuwa sam BobiBobi – przyjaciel dzieci.

O mnie…

Jestem BobiBobi – przyjazny stworek w którego nie wszyscy wierzą:). Żyję sobie w Bobilandii, mam wielu przyjaciół i wciąż czekam na nowych (NK). Aktualnie zajmuję się tworzeniem i wyszukiwaniem w internecie gier, zabaw i różnych ciekawostek dla dzieci, jednak moim nadrzędnym celem jest dawać dzieciom radość, spokój i bezpieczeństwo w internecie. Pozdrawiam Was Serdecznie! Wasz BobiBobi:)

Moje marzenia…

Chciałbym aby:
– na świecie nie było głodnych dzieci,
– nie było wojen,
– wszyscy ludzie na ziemi byli równi – aby nie było podziałów rasowych, religijnych i kulturowych,
– ludzie bogaci dzielili się z biednymi,
– nie było chorób, wypadków i kataklizmów,
– wszyscy szanowali Ziemię, a więc chronili środowisko: segregowali śmieci, nie zaśmiecali ulic, podwórek i wód, oszczędzali wodę i prąd, szanowali drzewa i roślinki i zwierzątka,
– starsi rozumieli młodszych i na odwrót,
– wszystkie dzieci na świecie były szczęśliwe,
– każdy miał takie marzenia…

Zapraszam do Zabawy! BobiBobi